Login
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 4:35
Zachód słońca: 21:34

Dzień trwa:
16 Godzin 59 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 2:00

statystyka

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

PowitanieWITAM SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA WARSZTAToraz
Kundalini i Moce Parapsychiczne - Poziom zaawansowany - 10 - 11 czerwca


Dla uczestników moich warsztatów a także dla tych którzy juz pracowali z czakrami.
Niesamowity warsztat, dwa warsztaty w jednym , moce parapsychiczne i Aktywizacja kundalini jeszcze glębiej i jeszcze dalej wśród osob które mysla i czuja tak jak ty W programie: Sprawdzenie Twoich super mocy w Twoim Indywidualnym horoskopie, ocena stanu energetycznego Twoich czakr, otwarciee i oczyszczenie czakr i wspólne podróże medytacyjne, seans otwierania Trzeciego Oka i wspolna medytacja r11; Podróz do porzednich wcielen, pozbycie się blokad, aktywizacja duchowego potencjalu, święty spiew zgłosek sankrytu, który pobudzi Twoje komórki do rewalityzacji i duchowej odnowy, trening jasnowidzenia, aktywizacja intuicji, powrót do zdrowia poprzez swiadome zrozumienie dolegliwości. Uruchomienie sily Kundalini, aby dziekii niej moc osiagac to co chcesz i kiedy chcesz, sterowanie wlasna energią, przenoszenie jej na wyższy poziom. Pozbycie się blokad i ograniczen. Wejscie w swiat astralu, swiadome sny i wyjście z ciala, kontakty z Aniolami, Krag Uniwersalnej Milłościi, Moc Aniolow i Najwyzsze Poczucie Wibracji Czystego Serca Miłosci Niebianskiej Prawidłowo funkcjonujące czakry przynoszą satysfakcję w danym obszarze życia za który odpowiadają, dają zdrowie i wnoszą prawidłowe relacje ze światem zewnętrznym jak i własnym wnętrzem. Energia, która płynie przez czakry to kundalini r11; siła życiowa. Porusza się ona po ciele przez kanały energetyczne biegnące wzdłuż kręgosłupa. Podczas warsztatów będziemy pracować nad usunięciem Twoich blokad, lęków, trudności i pożegnaniem się z tym co niepotrzebne jest już w Twoim życiu. Nauczysz się akceptacji i wybaczania, nawet twoim wrogom i oponentom. Zaakceptujesz własne słabości i ograniczenia. Pokochasz siebie. Dostrzeżesz nowe możliwości, nauczysz się świadome władać energią i odkrywać nowe przestrzenie w nieświadomości, świadomości i umyśle. A wszystko to odbędzie się w atmosferze miłości i harmonii. Twoja kundalini zostanie obudzona w bezpiecznej atmosferze i pełnej harmonii z pominięciem wszystkich możliwych zagrożeń mogących wystąpić na tej drodze.
br>
Wiecej w zakladce warszaty

Spotkania Sekcji Astrologii tym razem 22 czerwca ( zmiana terminu z powodu Bozego Ciala )o godz 17.00 w PTP


Serdecznie zapraszam


SESJE INDYWIDUALNE W ZAKRESIE ASTROLOGII, CZAKR, POPRZEDNICH WCIELEN ODBYWAJA SIĘ POPRZEZ SPOTKANIA OSOBISTE, TELEFON LUB ON LINE TAKZE OCZYSZCZANIE CZAKR, OTWIERANIA TRZECIEGO OKA, PODROZY W POPRZEDNIE WCIELENIA

Tel kom. 514 323003 Gardasiewicz@o2.pl Malgorzatagardasiewicz@gmail.com
Astrologia Profesjonalna

ASTROLOGIA PROFESJONALNA


Doradzam w trudnych sytuacjach z dużą skutecznością, pomagam znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodzinnych, dokonuję analizy związku partnerskiego i podaję środki zaradcze na jego uzdrowienie. Ukierunkowuję proces wychowawczy dziecka i pomagam ustalic i preferencje zawodowe. Dla pań cykl płodności Jonasa ułatwiający zajście w ciążę lub chcących dostosować się do kosmicznych wpływów. 

Prognozuję przyszłość i pomagam ominąc zyciowe zakręty. 

Pomagam w odmalezieniu życiowej drogi, analizuję osobowość i wskazuję na potencjały pozytywne jak i blokady oraz możliwości ich usunięcia.

Astrokartografia (wybór miejsca zamieszkania, wyjazdy i podróże, nauka i biznes, praca, wypoczynek, miejsca niesprzyjające)

Wyznaczanie daty ślubu, zmiany pracy, zakupu lub sprzedaży domu, założenie sprawy sądowej, wzięcia kredytu, zakupu samochodu i innych ważnych czynności.


Doradztwo w biznesie


Horoskopy dla firm i biznesu, wyznaczanie daty założenia firmy, dobór pracowników i wspólników, podejmowane ważnych decyzji, marketing, czynniki rozwojowe i hamujące rozwój, funkcjonowanie w zespole pracowników, relacje i kontakty, sposób reklamy, terminy wzięcia kredytu, otwarcia konta, zakupu maszyn i urządzeń, wejścia na rynek itp. 


Astrologia karmiczna

Astroustawienia Rodzinne pomocne z uporaniem się z obciążeniami z dzieciństwa i rodzinnymi zawirowaniami (potrzebne będą daty urodzenia - mogą być bez podania godziny - bliskiej i dalszej rodziny, także nieżyjących już przodków)

Horoskop Reinkarnacyjny czyli odczytanie poprzednich wieleń oraz cel i przeznaczenie duszy w obecnym życiu.

Astronumerologia

Nadawanie nazw dla firm i domen, analiza osobowości i odczytanie życiowej drogi (wraz z horoskopem indywidualnym), zmiana podpisu i nazwiska, wybór imion dla dziecka, wybór numerów tablic rejestracyjnych.

* spotkania osobiste (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)

* porady telefoniczne i przez skype (po wpłacie na konto)

Tel. 514 32 30 03, 91 433 57 75

 

 

 

 

 

 

 

KosmosO czym mówi horoskop?


Horoskop czyli inaczej kosmogram pokazuje układ planet w dniu urodzenia w określonym czasie i przestrzeni. Każdy horoskop jest niepowtarzalny. Określa potencjał energetyczny i możliwości działania na wielu płaszczyznach życia. Analizy dokonuje się na podstawie rozmieszczenia planet w znakach i domach i ich wzajemnych powiązaniach. Tranzyty czyli obecne ruchy planet oraz świateł czyli Księżyca i Słońca wyznaczają czas występowania określonych wydarzeń. Nic jednak wydarzyć się nie może, ponadto, co zostało zapisane w horoskopie urodzeniowym. Poznanie go, wystarcza w zupełności do poznania tajników przeznaczenia. Pomaga także w dokonaniu stosownych zmian i korekt. Umożliwia podjęcie pracy nad własnym rozwojem oraz przerobienia koniecznych lekcji w bieżącym życiu. Pozwala unikać pomyłek i wskazuje drogę do osiągnięcia pełni rozwoju i osiągnięcia satysfakcji. 

Horoskop porównawczy pokazuje wzajemne relacje, możliwość łagodzenia napięć, dobre strony związku, które należy wzmacniać. Taki horoskop można wykonać dla dowolnych relacji: małżeńskich, partnerskich, wychowawczych, pracowniczych, rodzinnych, przyjacielskich, biznesowych itp.  

Horoskop reinkarnacyjny

Horoskop reinkarnacyjny ma na celu odsłonięcie poprzednich wcieleń. Analiza taka ma na celu nie tylko zaspokojenie naturalnej w tym przypadku ciekawości, ale także jest przydatna w zrozumieniu obecnego życia i pojawiających się w nim tendencji, znacznie też ubogaca postrzeganie sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

Pokazuje główny nurt w życiu, aspiracje i dążenia duchowe i materialne, których można nie dostrzec goniąc czasem za złudnymi wartościami. Horoskop reinkarnacyjny ukazuje prawdziwe priorytety, na co powinniśmy stawiać, co rozwijać a co sobie odpuścić. Poprzednie wcielenia dopełniają obraz obecnego życia. Ludzie i miejsca, które pojawiają się teraz, już kiedyś istniały. Spotykamy dawne miłości, partnerów, dzieci, rodziców czy innych bliskich. Może być tak, że pojawi się osoba którą skrzywdziliśmy, bądź pomogliśmy w ważnej kwestii. Czasem ktoś oddal za nas życie lub nas zamordował. Różnie to bywało. Wojen też było mnóstwo.

Horoskop reinkarnacyjny jest możliwy do zrobienia przypadku podania godziny urodzenia i uprzedniego wykonania analizy horoskopu indywidualnego oraz samej chęci poznania poprzednich wcieleń i zainteresowania reinkarnacją.

Solariusz czyli co przyniesie mi los w tym roku

Horoskop stawiany corocznie na urodziny, czyli jest to monet dokładnej koniunkcji czyli połączenia Słońca tranzytowego z naszym Słońcem indywidualnym położonym w horoskopie. Wyznacza on specyficzny koloryt na dany rok, z którym koniecznie trzeba się zapoznać i jest uzupełnieniem tranzytów czyli dokładniejszym opisaniem tego co przyniesie dany rok.

Przydatne informacje

Do sporządzenia horoskopu potrzebuję dokładnych danych urodzeniowych, tj. dnia, godziny i miejsca urodzenia. W przypadku braku godziny, gdy nie można jej zdobyć, dokonuję tzw. rektyfikacji horoskopu i również dokonuję analizy. 

W przypadku horoskopów porównawczych, drugą datę można podać bez godziny urodzenia.

Pomocne mogą być fotografie z dobrze widoczną twarzą.